Команда "Tolerspace" вітає Вас з прийдешніми святами!

Проекти Київського Освітнього Центру "Простір толерантності" відкриті для дітей, пілітків та дорослих з різних регіонів України, різного походження та з різним життєвим досвідом. "Tolerspace" продовжує відповідати на актуальні виклики, що постали перед українським суспільством. В 2017 році ми робимо наступний крок для розвитку у підлітків емпатії до інакшості, навичок співпраці та розширення горизонту власного світогляду.

Будьте в курсі всіх актуальних подій, долучайтесь до нас в фейсбуці https://www.facebook.com/tolerspace

Разом ми зможемо змінити світ!

З повагою,
Команда Київського Освітнього Центру "Простір толерантності":
Анна Ленчовська, Кіра Крейдерман, Ульяна Устинова, Мирослав Грінберг, Олена Почаєвець, Людмила Баталіна, Андрій Книжний та Дана Верстак.

Новини "Tolerspace"

Виставка «Моє місце» в Первомайську12.05.2017 Виставка «Моє місце» в Первомайську
3 4 по 22 травня виставка «Моє місце» експонується у приміщенні бібліотеки Первомайської гімназії

З розділу Проекти

Відкриття виставки «Моє місце» в смт. Братське Миколаївської області07.05.2017 Відкриття виставки «Моє місце» в смт. Братське Миколаївської області
4 травня 2017 року в Братській районній бібліотеці відкрилась виставка «Моє місце». Виставка та освітні заходи для учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини і наданого Київським освітнім центром «Простір толерантності»

З розділу Проекти

Виставка «Моє місце» в Миколаєві26.04.2017 Виставка «Моє місце» в Миколаєві
25-26 квітня у Миколаєві розпочався освітній проект «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України».

З розділу Для ЗМІ

ГО «Простір толерантності» на Українському радіо24.04.2017 ГО «Простір толерантності» на Українському радіо
24 квітня 2017 року Андрій Бондаренко поділився зі слухачами Українського радіо інформацією про проекти та діяльність Київського освітнього центру «Простір толерантності»

З розділу Для ЗМІ

19 квітня 2017 року ГО «Простір толерантності» провели заняття в бібліотеці19.04.2017 19 квітня 2017 року ГО «Простір толерантності» провели заняття в бібліотеці
Андрій Бондаренко провів чудове заняття на тему «Стереотипи в мультфільмах» з шестикласниками у Бібліотеці ім. Котляревського

З розділу Про нас

Подяка нашим колегам з Восток SOS (Україна) та NGO Mondo (Естонія) за можливість участі дітей в тренінговому курсі «Будуємо мости, а не стіни»14.04.2017 Подяка нашим колегам з Восток SOS (Україна) та NGO Mondo (Естонія) за можливість участі дітей в тренінговому курсі «Будуємо мости, а не стіни»

З розділу Проекти

Перший український курс примирення «Будуємо мости, а не стіни»  розпочав свою роботу в Чернівцях23.03.2017 Перший український курс примирення «Будуємо мости, а не стіни» розпочав свою роботу в Чернівцях
В останній тиждень березня під Чернівцями проходить табір «Будуємо мости, а не стіни» — інтенсивний курс для 80 дітей 13-17 років, спрямований на побудову діалогу та примирення, відновлення психологічних ресурсів дітей-переселенців, яких більшість в таборі, дітей, чиї батьки в АТО, з Криму, зі звільнених міст Луганської та Донецької області, та зі всієї України.

З розділу Для ЗМІ

Будємо мости, а не стіни. Досвід психологів ГО «Київський освітній Центр «Простір толерантності»15.12.2016 Будємо мости, а не стіни. Досвід психологів ГО «Київський освітній Центр «Простір толерантності»
Досвідчені дитячі психотерапевти Людмила Баталіна та Анна Ленчовська поділяться своїм досвідом роботи з підлітками-переселенцями, розкажуть про особливості потреб такої дитини та про особливості її адаптації на новому місці.

З розділу Про нас

Виставка «Разом» продовжує мандрувати Україною13.11.2016 Виставка «Разом» продовжує мандрувати Україною
7 та 8 листопада у Кременчуцькому інформаційно-просвітницькому центрі «Європейський клуб» відбувся тренінг для гідів виставки. 32 учні та учениці кременчуцьких шкіл вчились проводити екскурсію виставкою для своїх однолітків

З розділу Проекти

Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Відео тижня

Фото тижняРесурсний центр ГУРТ

ipv6 ready