Новини "Tolerspace"

Виставка «Моє місце» в Первомайську12.05.2017 Виставка «Моє місце» в Первомайську
3 4 по 22 травня виставка «Моє місце» експонується у приміщенні бібліотеки Первомайської гімназії

З розділу Проекти

Відкриття виставки «Моє місце» в смт. Братське Миколаївської області07.05.2017 Відкриття виставки «Моє місце» в смт. Братське Миколаївської області
4 травня 2017 року в Братській районній бібліотеці відкрилась виставка «Моє місце». Виставка та освітні заходи для учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини і наданого Київським освітнім центром «Простір толерантності»

З розділу Проекти

Будємо мости, а не стіни. Досвід психологів ГО «Київський освітній Центр «Простір толерантності»15.12.2016 Будємо мости, а не стіни. Досвід психологів ГО «Київський освітній Центр «Простір толерантності»
Досвідчені дитячі психотерапевти Людмила Баталіна та Анна Ленчовська поділяться своїм досвідом роботи з підлітками-переселенцями, розкажуть про особливості потреб такої дитини та про особливості її адаптації на новому місці.

З розділу Про нас

Виставка «Разом» продовжує мандрувати Україною13.11.2016 Виставка «Разом» продовжує мандрувати Україною
7 та 8 листопада у Кременчуцькому інформаційно-просвітницькому центрі «Європейський клуб» відбувся тренінг для гідів виставки. 32 учні та учениці кременчуцьких шкіл вчились проводити екскурсію виставкою для своїх однолітків

З розділу Проекти

Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Відео тижня

Фото тижняРесурсний центр ГУРТ

ipv6 ready