«Простір толерантності» на тренінгу з PR-менеджменту та розробки комунікаційної стратегії

16-17 травня 2016 року в  затишному київському антикафе "Фрейд-Хаус" відбувся захід, на який з нетерпінням чекала команда Київського освітнього центру "Простір толерантності". Протягом двох насичених днів ми працювали над розробкою комунікаційної стратегії центру та знайомились з основами PR-менеджменту.

Завдяки досвідченому тренеру Марині Говорухіной ми тепер зможемо з легкістю знайти різницю між брендингом та рекламою, ми знаємо, які є основні прийоми PR-менеджменту (і наше життя тепер ніколи не буде таким, яким було, після отримання цих безцінних знань). Ми відчуваємо потреби тих, з ким ми працюємо.

Ми зможемо розповісти Вам, що саме ми робимо і чому неформальна освіта з виховання толерантності та поваги до прав людини є настільки важливою для нашого суспільства сьогодні.

Тренінг з PR-менеджменту та розробки комунікаційної стратегії було реалізовано КОЦ "Простір толерантності" в межах «Проекту зміцнення громадянського суспільства», що реалізується ІСАР «Єднання» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: Яна Коробенко


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready