Семінар для шкільних психологів та педагогів Запорізької області

Запрошуємо шкільних психологів, соціальних педагогів, викладачів предметів гуманітарного циклу, класних керівників, педагогів-організаторів з Одеської області на методичний семінар «Створення безпечного простору в школі».

Семінар відбудеться 24-25 листопада 2017 р. у м. Запоріжжя, місце буде повідомлено учасникам, які пройшли відбір.

Ви зможете познайомитися з новітнім методиками громадянської освіти, з використанням пересувної виставки як з освітнього інструменту, дослідженнями про емпатію, дізнаєтесь про психологічні особливості прояву травми та адаптації у дітей-переселенців, створите опорні схеми роботи з дітьми груп ризику.

Матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

Тренерами семінару вчителів є автори посібників з громадянської освіти та толерантності, практичні психологи Людмила Баталіна, Мирослав Грінберг, Анна Ленчовська.

Учасники семінару отримають Сертифікат участі.

Проїзд по Запорізькій області компенсується при наявності білетів в обидві сторони, проживання та харчування надається організаторами семінару.

Щоб взяти участь, потрібно заповнити коротку анкету до 20 листопада 2017 року.

Результати відбору будуть повідомлені 21 листопада.

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини.


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready