Міжнародний тренінг для підлітків 16-17 років у Швейцарії

Київський освітній центр «Простір толерантності» та Фундація ім. Песталоцці (Швейцарія) запрошують підлітків 16-17 років на Міжнародний тренінг «Світ, дружній до дітей», що відбудеться у с. Троген, Швейцарія з 22.04 до 10.05 2019.

Підлітки з трьох країн  щодня будуть відвідувати тренінги з: розвитку комунікації,  медіації конфліктів, формування критичного мислення, створення блогів, соціальних проектів і спортивні гуртки.

Програму курсу створили швейцарські фахівці з громадянської освіти для дітей. З групою працюватимуть кваліфіковані швейцарські та українські педагоги.

Тренери «Простору толерантності» супроводжуватимуть групу з Києва, допоможуть дітям адаптуватися та разом з ними створять і презентують погляд на Україну очима підлітка.

Мальовнича природа Швейцарії та прогулянки на свіжому повітрі допоможуть дітям оздоровитися та відпочити.

«Дитяче селище Песталоцці» - це місце, де створена атмосфера дружності та безпеки, в якій Ваша дитина може проявити себе, покращити свою англійську мову, стати впевненішою, знайти друзів з Європи

Діти проживатимуть у кімнатах з усіма зручностями, харчуватимуться 3 рази на день. На вихідних будуть організовані автобусні екскурсії.

Для кого: підлітки 2002-2003 років народження зі знанням англійської на рівні активного розуміння (B1-B2). Потрібно мати діючий біометричний паспорт (або гарантовано оформити його до 6 квітня). Тим, які народилися після 22 квітня 2003 треба мати нотаріально завірену згоду обох батьків.

Проїзд: подорож до Трогена відбудеться на сертифікованому автобусі Mercedes  з міста Києва. Групу підлітків супроводжуватимуть 6 тренерів «Простору толерантності».

Виїзд 22 квітня о 16:00  з міста Київ, ночівля у німецькому мотелі,  24 квітня приїзд до Трогена. Зворотня дорога: 8 травня виїзд - приїзд до Києва 10 травня

Умови участі:

  • Зареєструватися тут
  • Надіслати ессе англійською мовою та пройти коротку співбесіду по скайпу

To join an intercultural project in Switzerland please write an essay in English (up to 600 words) or create a comic,
answering these two questions:

1. What can you teach people from another country? What do you think is important for building an intercultural dialogue?
2. What does it mean to be a teenager in Ukraine or in your community?

Please send your work to our e-mail (tolerancespace@gmail.com) and write Email subject «Trogen». We are looking forward to hearing from you!

  • Взяти участь у підготовчій зустрічі в Києві 6 квітня.

Вартість участі: 350 євро.

Батьки оплачують частину транспортні витрат, проживання і харчування під час дороги.

Фундація «Песталоцці» забезпечує програму, проживання і харчування під час тренінгу. «Простір толерантності» забезпечує організаційну та логістичну підготовку. 

Довідки за телефоном: 066-11-29-156 (Олександра). Емейл: tolerancespace@gmail.com
 

Сайт Фундації Песталоцці, Швейцарія
 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready