Табір «Джерела толерантності» – найкращий спосіб провести літо!

Дитячий міжнаціональний табір «Джерела толерантності» 2016 для підлітків 8-12 років
Дитячий міжнаціональний табір «Джерела толерантності» 2016 для підлітків 13-17 років

Дитячий міжнаціональний табір «Джерела толерантності»

Метою проекту є формування свідомого блоку протистояння ксенофобії як кінцевого результату виховання толерантності, формування активної громадянської позиції у молоді національних громад, поширення знань про національне розмаїття України та інших країн.

Табір працює за унікальною методикою занурення, яка передбачає щоденні заняття, під час яких всі учасники пробують жити як представники певної культури.

Окрім національних Днів у Таборі проводяться День Прав Людини, Фестиваль Мов і День Громадянина.

У таборі працюють педагоги національних громад України - фахівці, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах Конгресу національних громад України.

Табір «Джерела толерантності» є унікальним за своєю концепцією.

Його програма передбачає одночасно з оздоровленням, знайомство дітей з історією, культурою і традиціями етносів України. Кожній національній громаді у програмі присвячено окремий день, коли весь  колектив табору живе її національним життям.

У  багатонаціональній країні, якою є Україна, виховання толерантності становить одне із першочергових завдань. А табір є одним з вагомих чинників поширення міжетнічної та міжрелігійної толерантності.
Програма табору “Джерела толерантності” підтримана громадськістю, його роботу висвітлювали загальноукраїнські і національні засоби масової інформації, телебачення.

Чим наш табір унікальний?

«Джерела толерантності» – єдиний табір, де ти можеш зануритись у культуру багатьох народів, які мешкають в Україні, отримати унікальний досвід спілкування з дорослими і юними представниками різних національних громад України, презентувати культуру власного народу.

Наш табір робиться не дорослими для дітей, а дорослими і дітьми разом для всіх його учасників – від директора до наймолодшого за віком учасника.

Чому варто приїхати у наш табір?

Нові друзі

У нашому таборі ти познайомишся з дітьми і дорослими різних народів України і не тільки.

У нашому таборі ти зможеш потоваришувати із кримськими татарами і молдаванами, українцями і греками, євреями і гагаузами, росіянами і болгарами, румунами і вірменами, курдами і персами і з представниками інших народів.

Ти можеш знайти друга чи подругу на все життя!

Нові вміння

У нашому таборі ти навчишся танцювати вірменський «Лорке» і грецький «Сіртакі», румунську «Пеленицю» і єврейський «Кан» і багато інших танців.

У нашому таборі ти навчишся співати татарську «Тала-тала» і російську «Коробейники», кримськотатарську «Єй, гузель Кирим» і українську «Галя воду носить» і багато інших пісень.

У нашому таборі та навчишся робити корейське орігамі і кримськотатарські чебуреки і ще багато чого.

Ти навчишся тому, чому не вчать у жодній школі!

Нові враження

Разом з нашим табором ви зможете помандрувати по новим місцям, відвідати церкву, мечеть, синагогу; побувати на екскурсії у старовинному замку; зійти на Говерлу; викупатись у Сіверському Донці; подивитися писанки у музеї в Коломиї та багато-багато іншого.

Ти зможеш побувати у різних куточках України!

Прояви себе!

У нашому таборі кожен може проявити себе!

Ти зможеш підготувати заняття з культури свого народу для всього табору, навчити всіх танцювати свій улюблений народний танець та співати народну пісню. Ти зможеш стати журналістом нашої газети або інтернет-сайту. Зможеш позмагатися у різних видах спорту.

Ти зможеш показати свої вміння!

Спробуй себе!

У таборі ти зможеш спробувати себе у тому, чим ти ніколи не займався!

Ніколи не танцював – зможеш спробувати! Ніколи не співав – зможеш спробувати! Ніколи не вів заняття, не грав у футбол, не писав статті, не малював – можеш спробувати!

У нашому таборі поважають тих, хто пробує себе у різних справах!

Табір «Джерела толерантності» – найкращій спосіб провести літо!

Хто може потрапити у табір «Джерела толерантності»?

У наш табір може потрапити будь-яка дитина з України 7-17 років, яка цікавиться історією та культурою народів України.

Стать, національність, релігія, колір шкіри, рідна мова, місце проживання дитини значення не мають.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сторінці: «Як потрапити до табору Джерела толерантності»

Ми відкриті для всіх!


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижня

LF
Підготовка гідів iWalk
LF
Підготовка гідів iWalk