Конкурс участі у міжнаціональному таборі «Джерела толерантності» для підлітків

 

Дитячий міжнаціональний табір «Джерела толерантності» для підлітків 13-17 років
відбудеться у 4-зірковому комплексі «Сонячна долина» с. Бояни Чернівецької області з 23 липня до 5 серпня 2015 року (14 днів).
Щодня діти дізнаватимуться цікаву інформацію про мову, культуру, історію, національні танці та пісні різних етнічних груп, які проживають в Україн
Усі наші заняття інтерактивні та креативні. Будуть проводитись спортивні ігри та змагання.
Підлітки зможуть себе проявити на 10 майстернях за інтересами (форум-театр, психологія, арт, танці, Loesje, журналістика, спорт, туристичні походи тощо), під час щоденних вечірніх заходів і презентації своїх національних культур
«Джерела толерантності» - це місце, де створена атмосфера дружності та безпеки, в якій Ваш підліток може знайти нових друзів.  
З групою 20 дітей працюють 3 кваліфіковані вихователі, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах. З дітьми також працюватиме психолог, хореограф, вокаліст, керівник спортивної програми, діджей, фотограф. За медичною допомогою можна звернутися до лікаря
Серед наших педагогів є чоловіки та жінки. Ми заохочуємо участь чоловіків у вихованні дітей
Підлітки проживатимуть по 3-4 осіб у кімнаті з усіма зручностями, харчуватимуться 4 рази на день. На мальовничій території «Сонячної долини» парк, зоопарк, озеро та басейн. Запланована одна автобусна екскурсія до м.Чернівці
Ми заохочуємо до участі в таборі дітей з родин різного достатку, батьки сплачують 30% вартості путівки – 2500 грн, також можлива стипендія для дітей, які вимушені були переселитися з зони АТО Девіз табору 2015:
Етнічне розмаїття,
Безпека,
Гідність.
Діти-випускники табору можуть брати участь у  заходах Клубів толерантності протягом року
Програма табору проводиться з 2002 року та отримала високу оцінку дітей, батьків та фахівців з України, Молдови, Грузії, Ізраїлю, Німеччини та США.
Програму постійно підтримують спонсори:
ЄАЄК, Ваад України, Міжнародний фонд «Відродження», «Інфопульс», Посольство Німеччини в Україні, Посольство Нідерландів в Україні, Марк Шабад та інші

Щоб взяти участь у таборі потрібно пройти 3 кроки:

Крок  1. Заповнити коротку анкету на сайті

та виконати конкурсну роботу до 16 червня 2015 року (див. умови конкурсу):

Крок 2. Діти, чиї конкурсні роботи будуть відібрані для участі в таборі, отримають лист від нас по емейлу. Після підтвердження участі просимо батьків перерахувати благодійний внесок на проведення табору у розмірі 2500 грн. на р/р КНГУ до 22.06. У внесок входить 30% від вартості проживання та харчування, програми, медичне страхування.

Крок 3. Проїзд  до місця проведення за рахунок батьків чи громади. Ми організуємо супровід дітей в табір з таких міст: Київ, Одеса, Львів. Якщо Ваша дитина їде з м.Київ, вартість проїзду, групової броні та супроводу  - 500 грн., таким чином, сума оплати за проїзд і путівку становитиме 3000 грн.
   

  Довідки за телефонами: (044) 248-36-70, (044) 4259758, 067-233-87-63 або 067-365-57-96 Альфія, Андрій з 11.00 до 19.00 в робочі дні.
 Емейл: tabir2015@gmail.com

Відео та фото попередніх таборів

Терзивец Геннадий, бывалый участник лагеря «Истоки толерантности»

«Я ездил сюда не один год и с каждым годом я получал что-то новое. Впрочем о этом месте любой побывавший в нем, скажет тоже что и я. Но я хочу рассказать о другом.Помимо друзей, хорошего времяпровождения и поучительной информации, я получил нечто большее. Больше чем деньги, власть, всего того что к сожалению правит этим миром. Я стал человеком, человеком который не обращает внимание на статус другого человека, на его цвет кожи или же его религию, я могу сказать с уверенностью, что этому я научился именно в этом месте. Меня поменяло это место и я уже никогда не стану прежним.

 Это не просто лагерь куда ты ездишь, чтобы ты не тынялся летом без дела. Приехав туда, ты не вернешься прежним, ты обретешь главное, что должно быть в каждом человеке, это «человечность». Я бескрайне благодарен людям которые делают все возможное, чтобы хоть не много, пусть даже это будет каплей пресной воды в океане, но сделать этот мир лучше, действительно лучше. Ведь даже так капля, может изменить солёность воды в океане. Я абсолютно уверен в том, что с этой капли получиться настоящий ливень.Ведь каждый возвращаться домой, в свой другой мир и несет эту идею за территории лагеря. Спасибо вам! Спасибо за то, что я стал Человеком».


 

ПРОПОНУЄМО ТОБІ ВИКОНАТИ ОДНЕ З ТРЬОХ ЗАВДАНЬ

Варіант 1. «Ілюстрація до відеосвідчення очевидця подій минулого».

1. Подивись короткі фрагменти відеосвідчень на сайті за посиланням
Вибери «Тема 7 «Право на вільне пересування»

2. Вибери фрагмент, який тебе найбільше вразив.
3. Зроби ілюстрацію до фрагмента. Це може бути у формі «комікса» - мальованої розповіді з картинками та короткими репліками. Ти можеш зробити ілюстрацію на папері будь-якою технікою або на комп’ютері у програмах для малювання.  Також це може бути колаж.
4. Надішли нам свою роботу до 16 червня 2015 року і дочекайся  підтвердження отримання.

Цей конкурс ми проводимо у партнерстві з Інститутом візуальної історії та освіти фонду Шоа. Цей фонд заснував Стівен Спілберг, щоб записати на відеоплівку історії тих, які пережили страшні часи, та тих, хто надавав їм допомогу. Більше про фонд читай тут.

Варіант 2.  «Моя родина»

1. У родинному архіві знайди реліквію (фото, лист, предмет), яка пов’язана з історією Твоєї сім’ї та Твого народу.
2. Візьми фотоапарат і сфотографуйся з нею.
3. Напиши невеличке ессе, даючи відповідь на такі запитання:

a. Чому Ти обрав (обрала) саме цю річ? 
b. Яка історія цієї родинної реліквії?

4. Надішли нам своє ессе та фото до 16 червня і дочекайся  підтвердження отримання. Твоє есе може бути від 0,5 до 1,5 сторінок формату А4

Варіант 3. «Моя музика»

Для тих, кому легше грати на музичних інструментах (та співати), пропонуємо:

1. Зіграти музичний твір твого народу (це може бути народна пісня, сучасна пісня, класичний твір) на будь-якому музичному інструменті (піаніно, гітара, скрипка, барабан, акордеон, арфа, дудук, дримба, флейта тощо).
2. Записати свою гру на відео (на телефон або камеру).
3. Завантажити відео на ex.ua та надіслати нам лінк.

Емейл: tabir2015@gmail.com
або поштою: КНГУ вул. Волоська 8/5 м. Київ 04070, Україна.

Роботи не рецензуються та не повертаються.

 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижня

LF
Виставкові стенди «Разом»
LF
«Школа вихователів»