Про бібліотеку

Про бібліотеку

У бібліотеці нашого сайту розміщені деякі тексти, які ми вважаємо важливими. Це праці відомих і не дуже відомих мислителів, присвячені свободі, рівності, толерантності, правам людини, демократії та іншим найважливішим проблемам.
Звичайно, наша бібліотека не є повним зібранням книг, присвячених цим питанням. На підборі текстів позначилися наші особисті переконання і цінності - така доля майже будь-якого приватного зібрання книг. Однак ми намагалися підібрати найголовніші і найбільш цікаві тексти. Багато їх них спірні або навіть провокативні. Що ж, можливість дискутувати на будь-які важливі теми і є одним з проявів свободи. Ми будемо тільки раді, якщо книга викличе дискусію.

Як користуватися бібліотекою

Всі тексти в бібліотеці доступні для скачування. Вони представлені у форматі pdf. Для читання pdf-файлів можна використовувати різні програми, наприклад, Adobe Reader, Foxit Reader, STDU Viewer (всі три безкоштовні).
Матеріали розміщені в алфавітному порядку за автором. Всі тексти анотовані і предваряются короткою інформацією про автора.
На окремій сторінці розміщені тексти важливих міжнародних і українських документів, таких, як Загальна декларація прав людини.
Якщо ви вважаєте, що якогось тексту в бібліотеці не вистачає - напишіть редактору сайту, і, можливо, ми зможемо щось зробити.
Нагадуємо вам, що використовувати тексти з бібліотеки в комерційних цілях суворо заборонено! Всі тексти розміщені для ознайомлення в освітніх цілях.

Приємного читання!

До уваги правовласників
Всі матеріали, розміщені в бібліотеці, узяті з відкритих джерел в мережі Інтернет.
Усі матеріали розміщено виключно з метою познайомити відвідувачів нашого сайту з важливими працями в галузі прав людини, лібералізму, демократії та толерантності. Ми не отримуємо будь-якого прибутку від розміщення матеріалів. Наша мета - просвітництво та освіта, поширення тих ідей, які ми вважаємо важливими.
Якщо якийсь із матеріалів, розміщених в бібліотеці, порушує ваші авторські та / або суміжні права, будь ласка, зверніться до адміністратора сайту, і матеріал буде знято.


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready