Граємо у футбол разом

В суботу 9 квітня 2016 року відбудеться футбольний матч між підлітками та молоддю різного етнічного та гендерного походження з Криму, Донецької, Луганської областей та з міста Києва

На жаль, в умовах гібридної війни та войовничої пропаганди серед прикладів солідарності та взаємопідтримки в українському суспільстві також часто зустрічаються і випадки ксенофобії, зокрема, це стосується і підлітків, які ретранслюють упередження дорослих. Крім того, окремої уваги заслуговує расизм на стадіонах, як-от напад расистів на темношкірих вболівальників «Динамо» Київ.

Ініціативи Київського клубу толерантності доводять, що підлітки та молодь різного територіального та етнічного походження, різних гендерної ідентичності та віку можуть об'єднуватись для спільної дії та подолання відчуження. В попередні тижні підлітки Клубу толерантності взяли учать у воркшопі з розпізнавання символіки ворожнечі – до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації та відвідали Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Докудейз».

Впевнимось, що і футбол має потужний об’єднавчий потенціал та допомагає включити в суспільний процес дітей та молодь із різним бекграундом, розвинути емпатію й дружні зв’язки.

Де: міні-футбольна зала стадіону ЦСКА.

Коли: 9 квітня, 15:30.

Контакт: 095 7418660, Андрій.

 

Ті, хто хочуть грати цієї суботи, будь ласка, зателефонуйте за контактним номером, щоб ми внесли вас у список і повідомили про місце й час збору гравців.
 

Захід відбувається в рамках проекту Європейської комісії «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» при підтримці Міжнародного фонду «Відрождення» та Європейського Союз

фото з попередніх заходів ГО КОЦ «Простір толерантноті» та Конгресу національних громад


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready