«БУДУЄМО МОСТИ, А НЕ СТІНИ»

«Будуємо мости, а не стіни» — інтенсивний курс для дітей, спрямований на побудову громадянського діалогу та примирення

«БУДУЄМО МОСТИ, А НЕ СТІНИ»

23 - 29 березня 2017 року

 

Метою Курсу є сприяння реабілітації підлітків, на чиє життя вплинули військові дії. Завданнями курсу є  психологічна допомога, створення можливостей для діалогу та спільного навчання і дії у вирішенні конфліктів з однолітками з інших регіонів України. Курс організував та вже втретє проводить Київський освітній центр "Простір толерантності". Авторська програма курсу дає можливість дітям знайти свої внутрішні ресурси для подолання проблем, вміння відновлюватися після стресових  ситуацій.

Інноваційність нашого курсу у тому, що ми не робимо курс для дітей з одного регіону чи лише для вразливої групи.

Цього року ми:

- вперше спеціально запрошуємо 20 дітей, чиї батьки оплачують 100% вартості путівки дитини,

- 20 дітей мають змогу поїхати зі знижкою (знижку ми забезпечуємо завдяки підтримці фондів), беручи участь у конкурсі есе та малюнків

- 20 дітей зі звільнених міст оплачують лише проїзд і беруть участь у конкурсі есе та малюнків.  

Щодня, за власним вибором, діти відвідуватимуть по дві майстерні, серед яких: психологія, арт, театр імпровізації, японська боротьба кендо, музика, хореографія, розмова про майбутню роботу, робота з відео, улюблені страви літературних героїв, звукозапис та інші.

Діти з різним життєвим досвідом об'єднаються у групи за віком і щодня гратимуть та спілкуватимуться разом. Завдяки щоденним заняттям з театральної педагогіки учасники зможуть встановити контакт без слів, зняти тілесні зажими та напруги, поекспериментувати з дистанцією й обговорити теми рівності, більшості-меншості, спробувати різні способи вирішення конфліктів.

У процесі роботи ми створюємо безпечний комфортний простір, в якому діти починають довіряти, відкриватися, розуміти більше про свої внутрішні ресурси і вчаться використовувати їх. Багато дітей перебувають у складних ситуаціях, коли дім, родина, друзі  залишилися на окупованих територіях, або їх рідні загинули. Чи коли вони проживають у напівзруйнованому місті, звикаючи до звуків пострілів. Нам важливо привести їх до розуміння, що є можливість адаптуватися до нових умов, розвиватися, бачити свої перспективи.

 

ЯК МИ БУДУВАЛИ «МОСТИ»

 

 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижня

LF
«Простір толерантності» долучається до Тижнів Дій #FootballPeople-2019


ipv6 ready