29 жовтня 2017 року 35 осіб взяли участь в турнірі «Граємо разом, долучайтеся всі»

Турнір було розіграно чотирма командами по 7 осіб + кілька запасних. Дві команди були представлені кримськими татарами з Q-HUB (Кримська молодіжна освітня платформа) та Adalet, а ще дві – змішані збірні з тих, хто прийшли індивідуально. З нами також грали люди з досвідом вимушеного переселення, мігранти, соціальні активісти та правозахисники. Дехто зустрілися в залі вперше, потрібен був час, щоб розігратись; а Джастін займається футболом профейсійно й брав участь у матчі в рамках Тижнів дій FARE 2015 року. Він забив гол, який ви побачите у відеоролику!)

Найменшому гравцю – Олександру всього 13 років, найстаршому – за 30. На жаль, дівчата підтримували тільки з трибун, а на полі не долучилися. Сподіваємось виправити цю тенденцію наступного разу. Загалом, турнір пройшов у відкритій позитивній атмосфері, мінімум порушень правил, жодного травмованого, зафіксовано лише дві мозолі та крепатуру =)

Дякуємо всім, хто попри осінню зливу й пізню годину, долучилися до турніру: грали, вболівали, підбадьорювали тих, в кого менше футбольного досвіду, допомагали судити матчі. Пам’ятаємо, що футбол є спортом, який об’єднує всіх нас, таких різних, і тому ще більш цікавих одне одне. Граймо разом!

Захід проведено ГО «Простір Толерантності» в рамках Тижнів Дій #FootballPeople, які кидають виклик всім формам дискримінації, сприяють соціальній інтеграції, поширенню цінностей рівності серед молоді та вітають внесок всіх людей, які прагнуть зробити футбол грою для всіх, незалежно від того, хто ми є, звідки ми та якими є наші переконання.


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready