Бердичів приєднався до «Футбольного народу»

22 жовтня 2016 р. у спортивному залі загальноосвітньої школи № 12 грали у футбол проти расизму і за інтеграцію.

Чотири команди зіграли між собою у мініфутбол, долучившись таким чином до більш, ніж 370 груп та організації з 45 країн у традиційних тижнях дій проти расизму «Футбольний народ» на підтримку недискримінації, рівності та соціальному включенню всіх суспільних груп.

Начальник відділ фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко відмітив, що футбол як найпопулярніша у світі гра дає рівні можливості всім гравцям, незалежно від їхнього походження і є гарним засобом об’єднання людей.

Учасники матчу продемонстрували свою позицію: «Ні дискримінації! Так інтеграції! У футболі та у житті!»

Результати матчів, які пройшли у чесній спортивній боротьбі, не мали великого значення. Головне – єднання різних людей навколо великої Гри!

Матчі відбулись в рамках проекту Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності» «Футбол за інтеграцію та включенність-2016», який є частиною загальноєвропейських тижнів дій «Футбольний народ», що організовано мережею FARE-Футбол проти расизму в Європі.

Відеорепортаж про подію можна подивитись за посиланням

Додаткова інформація про тижні дій «Футбольний народ»: www.farenet.org, www.facebook.com/farenetwork, https://twitter.com/farenet, https://www.instagram.com/farenet/

Про проект «Футбол проти расизму» Київського ОЦ «Простір толерантності»

Проект у м. Бердичів проводиться за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради та адміністрації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready