Бердичів приєднується до загальноєвропейських тижнів дій проти расизму «Футбольний народ»

Бердичів приєднується до загальноєвропейських тижнів дій проти расизму «Футбольний народ»

Контакти для преси: Мирослав Грінберг, +380 (67) 929 63 87

У жовтні 2016 р. у 45 країнах відбудуться заходи у рамках традиційних тижнів дій «Футбольний народ», які організовано мережею FARE (Футбол проти расизму в Європі). Біля 370 груп та організації відмічають силу футболу у протистоянні дискримінації та проведуть заходи на підтримку недискримінації, рівності та соціальному включенню всіх суспільних груп.

 

22 жовтня 2016 р. о 13.00 у приміщенні загальноосвітньої школи № 12 відбудеться товариська зустріч з мініфутболу. Участь у матчі візьмуть підлітки з Бердичева та Києва.

Цей матч демонструє нашу позицію: «Ні дискримінації! Так інтеграції! У футболі та у житті!»

«Ці тижні зараз – найбільша активність, спрямована на соціальні зміни у спорті, і ми раді, що Київський освітній центр «Простір толерантності» сприяє  у просуванні та відзначенні цієї події», – сказав виконавчий директор FARE п. Піара Повар.

«Футбол – найбільш популярна у світі гра, яка об’єднує мільярди людей. Наша організація з 2012 року бере участь у тижнях дій FARE «Футбольний народ», приєднуючись до сотень різних організацій – від мадридського «Реалу» до маленьких ініціативних груп. Ми намагаємось використати футбол як інструмент інтеграції людей, як засіб продемонструвати – саме інтеграція веде до успіху», – сказав голова Правління Київського ОЦ «Простір толерантності» п. Мирослав Грінберг.

Додаткова інформація про тижні дій «Футбольний народ»: сайт FARE  facebook сторінка twitter   instagram

Про проект «Футбол проти расизму» Київського ОЦ «Простір толерантності»

Проект у м. Бердичів проводиться за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради та адміністрації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12

Київський освітній центр «Простір толерантності» – громадська організація, яка займається неформальною освітою дітей та молоді у галузі толерантності та прав людини, підготовкою фахівців з неформальної освіти, розробкою та впровадженням власних освітніх методик та адаптацією світового педагогічного досвіду, проводить просвітницькі акції та освітні проекти.

Мережа FARE – парасолькова організація, яка об’єднує всіх, хто відданий боротьбі з нерівністю та дискримінацією у футболі та використовує спорт як інструмент для соціальної інтеграції.

 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready