Трафарети та футбол проти ксенофобії

В останню декаду квітня в Києві відбулися одразу два освітньо-культурних заходи з протидії ксенофобії та заохоченню спільної дії в розмаїттї.

23 квітня 2016 року учасниці та учасники майстерні трафаретів Київського клубу толерантності навчились робити заготовку для трафарету й розмалювали еко-сумки.

А 30 квітня 2016 року відбувся футбольний турнір змішаних за віком та етносом команд.

Перед футбольним турніром навичками бітбоксу поділився Ролан Майклі, який приїхав до нас з Франції. Він розповів про історію появи бітбоксу як мистецького явища й також ділився вмінням відтворювати його базові звуки.

Надалі три команди грали «на виліт» по 7 хвилин або до двох забитих м’ячів. Найменшим учасникам, Джастіну та Саймону, було по 12 та 13 років. До гри приєдналися кримські татари – переселенці з Криму, а також Едуард з командою, що брали участь в одному з перших організованих Клубом толерантності Матчів проти расизму 2012 року.

На жаль, цього разу в грі не брали участь дівчата, на відміну від попередніх матчів, коли було закладено цю добру традицією зламу гендерних ролей та стереотипів. На заходах панувала дружня й бадьора атмосфера. Оскільки збереглись трафарети й залишилась фарба підлітками було запропоновано прикрасити протолерантними та антидискримінаційними трафаретами стіни закинутих будівель. Тож, зустрінемось для цієї колективної дії в травні.

Запрошуємо на наступні заходи Клубу толерантності та в табори МДТ «Джерела толерантності», де ми створюємо толерантний простір разом!

Захід відбувся в рамках проекту Європейської комісії «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації» при підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Фото Ілони


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижня



ipv6 ready