MEMORY WALK

Проект «Memory walk» - це нова методика рефлексії про права людини на основі прикладів вшанування історичної пам’яті.

Молодим людям буде запропоновано провести коротке дослідження місцевих пам’ятників, узяти інтерв’ю у перехожих  і створити на основі своїх вражень і думок  короткі відеоролики.

Планується створити короткі відео про місцеві пам’ятники, пов’язані з порушеннями прав людини чи дискримінацією. Учасники запитуватимуть думку киян про те, що вони знають про ці пам’ятники, чи вважають вони їх доцільними сьогодні, про те, чи ці споруди пов’язані з правами людини та дискримінацією.

Під час 3-денних практикумів учасники та експерти обговорюватимуть потребу збереження історичної пам’яті про порушення прав людини та відображення цього в урбаністичному ландшафті, створюватимуть сценарії коротких відеороликів, інтерв’юватимуть жителів міста та монтуватимуть відео. Відеоролики будуть завантажені на youtube та доступні для перегляду вдома, у школі чи університеті, у місцевій громаді.

Відеоролики будуть субтитровані англійською для використання в інших країнах у великій мережі партнерів Будинку Анни Франк.

Практикум організовано для дівчат і юнаків 16-25 років, які бажають втілити свої роздуми про права людини та історичну пам'ять у відеопроекті.

Тренери практикуму: Анна Ленчовська (Україна), Кіра Крейдерман (Молдова-Україна), Талі Падан (Данія-Нідерланди).  До роботи практикуму будуть залучені експерти з окремих тем.

Проект реалізується Конгресом національних громад України за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнером проекту виступає Будинок Анни Франк, Амстердам.


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижня

LF
Виставка «Моє місце»
LF
Тижні Дії #FootballPeople-2017


ipv6 ready