Методичний семінар та підготовка гідів пересувної виставки «Моє місце» в м.Бердянськ

«Історія Олега мене приємно здивувала. Те, що він розповідає про кримських студентів, дає мені надію», - Людмила, практичний психолог.

17-18 листопада 2017 року в м. Бердянськ Запорізької області пройшов методичний семінар на тему «Створення безпеченого простору в школі» та підготовка гідів-фасилітаторів виставки «Моє місце».

Учасники методичного семінару підкреслили, що для них великою цінністю цієї виставки є те, що на ній історії звичайних людей, а не героїзованих особистостей.

«Дуже важливо було отримати конкретні рекомендації щодо моєї роботи. Це було так ємко і корисно, ніби 10 книжок професійних перечитала. Дякую!», Ірина, працює у дитячих санаторіях з дітьми з «сірої зони».

Тренерами по роботі з педагогами та психологами були Олександра Чиркова, Ульяна Устінова та Анна Ленчовська

Старшокласників з Бердянського муніципального ліцею готували до проведення екскурсій виставкою - Кіра Крейдерман та Мирослав Грінберг. 

Виставка працює з 13:00-15:00 крім вихідних у Бердянському художньому музеї, вул. Центральна 29. З 20 листопада до 2 грудня 2017 року

координатор Ольга Фролова, 095-311-40-05

Дякуємо за гостинність Бердянському художньому музею та особисто директорці Бучакчийській Марині Миколаївні.

Особиста подяка за сприяння роботі гідів директору Бердянського муніципального ліцею Тверітінову Ігорю Олексійовичу.
 

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини. Матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України.


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready