Освітній семінар виставки «Моє місце» для гідів та вчителів Одеської області

«Кожен з нас має багато соціальних ролeй у житті. Алe, коли ми пeрeтинаємо поріг школи, ми - профeсіонали, котрі повинні працювати зі всіма групами дітeй. Так само як і лікарі, котрі повинні лікувати кожного, хто до них звeрнувся, навіть, якщо клієнти їм внутрішньо нe подобаються», - Єва, шкільний психолог

10-11 листопада 2017 року в місті Одеса відбулись методичний семінар для вчителів Одеської області та підготовка гідів-фасилітаторів виставки «Моє місце».

Тренерами семінару вчителів були автор посібників з громадянської освіти, толерантності та психологи –  Людмила Баталіна, Мирослав Грінберг та Ульяна Устінова.

Семінар гідів провели тренери Кіра Крейдерман та Олена Почаєвець.

Фотограф Дана Верстак

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини. Матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready