Відкриття виставки «Моє місце» в смт. Братське Миколаївської області

4 травня 2017 року в Братській районній бібліотеці відкрилась  виставка «Моє місце». Виставка та освітні заходи для учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини і наданого Київським освітнім центром «Простір толерантності»

В нашій області виставка працюватиме в Братському та Первомайську.

Екскурсоводами на виставці працюють учні старших класів, які доносять інформацію до своїх однолітків зрозумілою їм мовою. Це будуть учні Братської ЗОШ І-ІІІ ст. та Новокостянтинівської ЗОШ І - ІІІ ст., які напередодні в Миколаєві взяли участь у тренінгу для гідів по виставці.

Подібний тренінг було організовано і для вчителів Миколаївської області за сприяння МОІППО.

Використовуючи інтерактивні форми, наші гіди представляють долі реальних людей, яким довелося шукати нове місце в житті під впливом воєнних дій на Cході та Криму. Вони представляють різних за поглядами, статусом людей - це ВПО, волонтери, політичний діяч, але всі вони були не глядачами, а активними учасниками процесів, самі діяли, визначаючи своє місце в житті, країні.

Першого дня гідами стали Маналакова Марина та Митрик Аліна, на них особлива відповідальність, особливі хвилювання. Спочатку виставку презентували представникам райдержадміністрації, відділу освіти та культури, для них же провели першу екскурсію. Першими відвідувачами стали учні ПТУ.

Виставка схвилювала, привернула увагу. Чекаємо відвідувачів.

Координатором виставки є вчитель Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІст Братської районної ради Більченко О.В.

Більше про відкриття на сайті Братської районної державної адміністрації

Також читайте про виставку на сайті відділу освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації

Відео про виставку в новинах на 16 хвилині

Фотозвіт з підготовчого тренінгу-семінару гідів фасилітаторів та вчителів


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready