Виставка «Моє місце» в Новій Каховці

«В нашій школі багато дітей переселенців, проте, це - перший семінар за три роки, де я можу дізнатися, як їм допомагати інтегруватися на новому місці», - Тетяна, соціальний педагог з Нової Каховки 5-6 жовтня 2017 року було проведено дводенний методичний семінар для вчителів з тематики громадянської освіти та профілактики професійного вигорання, та дводенний семінар для старшокласників-гідів виставки «Моє місце».

Київський освітній центр «Простір толерантності» організовує екскурсії пересувною освітню виставку «Моє місце» у м. Нова Каховка у період з 9 до 24 жовтня 2017 року для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Тренерами семінару для вчителів були автори посібників з громадянської освіти, толерантності та психологи – Анна Ленчовська, Мирослав Грінберг, Ульяна Устінова. Семінар для гідів провели молодіжні тренери Крейдерман Кіра та Андрій Книжний.

Виставка експонуватиметься з 9 до 24 жовтня 2017 року.

Місце проведення: спеціалізована загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови м. Нова Каховка (вул Свєтлова, 6/1).

Координатор виставки в місті Нова Каховка - Квітка Лариса Олександрівна (050-774-10-27)

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини. Матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

Фотограф Дана Верстак


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready