Друга сесія «Школи вихователів-2016»

Якщо ти хочеш стати тренером із міжетнічної толерантності –  «Школа вихователів» саме те, що тобі необхідно!

Освітній центр «Простір толерантності (Tolerspace)» оголошує набір на навчання на другій сесії «Школи вихователів» міжнародного проекту «Джерела толерантності».

Ті, хто пройшли першу сесію і бажають продовжити навчання, мають підтвердити свою участь у другій сесії на пошту tolerancespace@gmail.com із позначкою у темі «ШВ – 2 сесія», після чого здійснити попередню оплату на банківську карту (реквізити будуть надіслані в листі).

А ми все ще шукаємо активних, ініціативних людей, які хочуть стати тренерами з міжетнічної толерантності.

Місце проведення «Школи»: Київ.

Друга сесія: 23-24 квітня 2016 року.

Програма всієї «Школи» включає три тренінги та практичне заняття (перший (вже відбувся 25-27 березня 2016) – триденний, наступні (23-24 квітня, травень та початок червня) – дводенні), дистанційне навчання між тренінгами (у формі вебінарів, скайп-конференцій, електронної розсилки) та практику у Клубі толерантності та загальноосвітніх школах.

Зверніть увагу: Участь у Школі передбачає Ваш власний внесок у розмірі 500 грн. за один дводенний тренінг, практичні заняття відповідно також оплачуються.

Ми впевнені, що ці гроші Ви інвестуєте у власний розвиток.

Для участі в другій сесії «Школи» заповніть, будь ласка, онлайн-анкету

Якщо виникають питання, пишіть на електронну адресу tolerancespace@gmail.com (в темі листа вкажіть «Школа вихователів») або телефонуйте за номерами +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, з 11.00 до 23.00) або +380 (63) 177 45 87 (Олена, по будням з 12.00 до 21.00)

 

 

 


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready