«Школа вихователів-2016» відкриває свої двері усім бажаючим!

Якщо ти хочеш стати тренером із міжетнічної толерантності –
«Школа вихователів» саме те, що тобі необхідно!

Освітній центр «Простір толерантності (Tolerspace)» оголошує набір на навчання у «Школі вихователів» міжнародного проекту «Джерела толерантності»

Ми шукаємо активних, ініціативних людей, які хочуть стати тренерами з міжетнічної толерантності.

Учасники проекту отримають змогу:

  • опанувати унікальні авторські методики роботи з дітьми різного етнічного походження;
  • розробити власний майстер-клас та провести його;
  • приєднатися до команди таборів «Джерела толерантності» або «Європейського табору» і отримати гонорар за зміну та друзів на все життя ☺

Увага: кращі випускники будуть запрошені на роботу у таборах «Джерела толерантності-2016» та «Європейський табір-2016».

А ще – випускники отримають можливість участі в інших українських і міжнародних проектах.
Приєднуйтесь до команди Освітнього центру «Простір толерантності»!
Всі, хто успішно пройде навчання, отримають Сертифікат.

Місце проведення «Школи»: Київ.

Програма включає три тренінги (перший – триденний, наступні – дводенні) у березні-червні 2016 р., дистанційне навчання між тренінгами (у формі вебінарів, скайп-конференцій і електронної розсилки) та практику у Клубі толерантності та загальноосвітніх школах.

Дати тренінгів:

Перша сесія: 25-27 березня 2016 року

Дати наступних сесій будуть визначені згодом

Навчання в Школі включає як загальну підготовку до роботи в таборі, так і підготовку за авторською методикою виховання міжетнічної толерантності «Занурення в національну культуру». Навчання поєднує теорію з практикою, побудовано на сучасних інтерактивних технологіях.

Заняття проводять:

Наталія Бакуліна, канд. пед. наук, директор таборів «Джерела толерантності-Україна», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни», «Шорашим-Україна», «Шорашим-Кавказ»
Мирослав Грінберг, методист таборів «Джерела толерантності-Україна», «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», тренер-вихователь табору «Будуємо мости, а не стіни»
Сергій Койнов, тренер-вихователь таборів «Джерела толерантності-Україна», «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни»
Олена Почаєвець, тренер-вихователь таборів «Джерела толерантності-Україна», «Джерела толерантності-Молдова» «Джерела толерантності-Кавказ», «Європейський табір», «Будуємо мости, а не стіни»

До викладання залучатимуться інші кваліфіковані фахівці у сфері неформальної освіти

Зверніть увагу: Участь у Школі передбачає ваш власний внесок у розмірі 500 грн. за один дводенний тренінг (600 грн - за триденний)

Ми впевнені, що ці гроші Ви інвестуєте у власний розвиток.

Центр «Простір толерантності» надає декілька стипендій для навчання у Школі. Стипендія покриває (частково або - у виключних випадках - повністю) вартість навчання у Школі вихователів.

Для участі в «Школі» заповніть онлайн-анкету до 20 березня 2016 р.

Якщо виникають питання, пишіть на електронну адресу tolerancespace@gmail.com (в темі листа вкажіть «Школа вихователів») або телефонуйте за номерами  +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, з 11.00 до 23.00) або +380 (63) 177 45 87 (Олена, по будням з 12.00 до 21.00)


Звіт «Простір толерантності»
Звіт Громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності»

Фото тижняipv6 ready