Кожен з тренерів «Простору толерантності» має багаторічний досвід роботи з дітьми. А з 2015 року ми щорічно проводимо тренінговий табір для підлітків «Будуємо мости, а не стіни». Для кожної нової зміни розробляємо унікальну програму, впроваджуємо і адаптуємо міжнародний досвід, використовуємо інноваційні освітні програми, залучаємо відео-контент, влаштовуємо зустрічі та скайп-сесії з відомими людьми, маємо досвід вирішення неочікуваних конфліктів та суперечок у підлітковому колективі.

Ми знаємо, як організувати табір, як підготувати тренерів, як розробити правила, як створити безпечне освітнє середовище. Тому ділимось досвідом:

Розробка програми табору «під ключ»

Ми можемо підготувати для вашого табору повноцінну програму, яка поєднуватиме кілька важливих напрямків роботи з підлітками: розвиток soft skills, розвиток емоційного інтелекту, навчання критичному мисленню, цифровій безпеці та медіаграмотності, сучасні творчі та спортивні майстерні тощо.

Ми надамо вашій команді кілька варіантів освітніх програм та технік, з яких ви зможете вибирати необхідні.

Тренінги для співробітників таборів

Задачею тренінгу є:

– сформувати у вашої команди цілісне уявлення про дитячий табір як особливе освітнє середовище,

– забезпечити аніматорів універсальними інструментами створення освітнього середовища та роботи з дитячими групами: навичками постановки педагогічних цілей, технологією розробки тренінгових та освітніх занять, розумінням вікових особливостей і потреб дитини, особливим підходом до правил, знаннями про структуру дитячої групи тощо.

Замовити тренінг