Щорічний проектний табір «Будуємо мости, а не стіни»

Це інтенсивний курс для підлітків 12-17 років з усіх регіонів України, який ми проводимо з 2014 року. У цьому таборі ми створюємо безпечний простір для діалогу, навчаємо комплексному вирішенню проблем, взаємодії в команді, цифровій безпеці, дизайн-мисленню, розвиваємо емпатію, емоційний і соціальний інтелект.

В «Мостах» діти за власним вибором щодня відвідують по дві майстерні з: театру, музики, арту, психології, спорту, кіноклубу, чайної церемонії, створення трафаретів і постерів тощо.

Докладніше про табір, умови конкурсу і вартість:

bridges.tolerspace.org.ua

Міжнародний тренінг у Швейцарії у партнерстві з Фундацією ім. Песталоцці (Швейцарія)

У 2019 році тренери «Простору толерантності» вперше супроводжували групу українських підлітків до «Дитячого селища Песталоцці» в Швейцарії. Програму курсу створили швейцарські фахівці з громадянської освіти для підлітків, щоб розвинути навички комунікації, медіації конфліктів, сприяти розвитку критичного мислення, навчити створювати подкасти та соціальні проекти.

Разом з нашими тренерами учасники розробляють і презентують в Швейцарії проект, в якому представляють Україну очима підлітка.

Але крім цього насолоджуються прогулянками на свіжому повітрі, покращують свою англійську, стають впевненішими і знаходять друзів в Європі. На вихідних учасники вирушають на автобусні екскурсії.

Діти проживають у кімнатах з усіма зручностями, харчуються 3 рази на день. У будиночках «Дитячого селища Песталоцці» впроваджено самообслуговування: діти по черзі прибирають кімнати, накривають на стіл і миють посуд. Це розвиває самостійність і відповідальність.

Фотозвіти з минулого швейцарського тренінгу ви можете подивитися тут, а ще тут і тут.

Міжнародний тренінг у Швейцарії для дітей з України та Північної Македонії

у Дитячому селищі Песталоцці с. Троген, Швейцарія з 15.08 до 02.09 2020.

Подорож відбудеться за умови стабільної епідеміологічної ситуації та позначки “Зелена зона” для України, дозволу в’їзду для громадян України до Польщі, Німеччини, Швейцарії. Усі учасники поїздки повинні будуть підготуватися відповідно до вимог цих країн (страховий поліс з покриттям COVID, можливо – експрес-тест). Ми уважно пильнуємо за цією інформацією і повідомимо вам одразу, коли вона буде доступна.

Для кого: підлітки 2006-2007 років народження зі знанням англійської на рівні активного розуміння (B1-B2). Потрібно мати діючий біометричний паспорт (або гарантовано оформити його до 14 липня) і нотаріально завірену згоду обох батьків.

Проїзд: подорож до Трогена відбудеться на сертифікованому автобусі Mercedes з міста Києва. Групу підлітків супроводжуватимуть 6 тренерів «Простору толерантності». Виїзд 15 серпня з міста Київ, ночівля у німецькому мотелі, 17 серпня приїзд до Трогена. Виїзд з Трогена 31 серпня, приїзд до Києва вранці 2 вересня 2020.

Умови участі:

* Зареєструватися у цій формі: https://forms.gle/ozGSRu53ZVpUuRT36

* Запиши відео про себе на 2-3 хвилини, де англійською відповісти на питання:

  1. What helped you survive quarantine?
  2. What can you teach people from another country? What do you think is important for building an intercultural dialogue?

* До 6 липня надіслати відео на нашу електронну адресу (tolerancespace@gmail.com), зазначивши в темі листа «Trogen».

* Взяти участь у підготовчій зустрічі в Києві 16 липня (або приєднатися до зустрічі онлайн).

* Реалізувати міні-проект після повернення додому.

Вартість участі: 400 євро.

Батьки оплачують частину транспортних витрат, проживання і харчування під час дороги, екскурсії. Фундація «Песталоцці» забезпечує програму, проживання і харчування під час 14-денного тренінгу. «Простір толерантності» забезпечує організаційну, логістичну підготовку, педагогічний супровід. З нами їде досвідчена медична працівниця, яка буде надавати першу медичну допомогу за потреби.

9 липня Ви отримаєте відповідь на емейл-адресу. До 16 липня потрібно буде оплатити залог у розмірі 100 євро, який буде повернено, якщо епідеміологічна ситуація не дозволить поїхати.

Повну вартість – за успішного відкриття кордонів для поїздки – потрібно буде сплатити до 1 серпня.

Довідки за телефоном: (098) 373-94-87 (вайбер), (099) 782-04-09 – Анна.

Емейл: tolerancespace@gmail.com

Наш сайт: www.tolerspace.org.ua

Сайт Фундації Песталоцці, Швейцарія: www.pestalozzi.ch/en

Фотографії з минулорічної поїздки:

shorturl.at/doBCE

shorturl.at/uwyGI