2019 – 2020 роки – Міжнародне партнерство

Співпрацюючи з Zachor та USC Shoah Foundation, розробили три історичні інтерактивні прогулянки Iwalk – у Чернівцях, Дніпрі, Бердичеві.

З 40 школярами побували у міжнародному таборі Stiftung Kinderdorf Pestalozzi. Разом з Libereco – Partnership for Human Rights створили у Мюнхені виставку «War next door» – про людський вимір російсько-української війни.

Разом з Домом Анни Франк та організаціями з 7 країн впроваджуємо в Україні освітню онлайн-платформу Stories that move з протидії дискримінації. Проводили психологічну реабілітацію правозахисників.

За підтримки BEARR-Trust створили комікс для дівчат про тілесну безпеку.

2017 – 2018 роки – Розширення сфер діяльності

Співпрацювали з програмою «Навчай для України» та підготували 18 молодих педагогів до роботи у сільських школах.

Створили 11 уроків на міжнародній освітній платформі «Iwitness».

Розробили та впровадили проект з соціально-психологічної підтримки правозахисників.

На основі досвіду підліткового курсу «Будуємо мости, а не стіни» та виставки «Моє місце» видали методичний посібник для шкіл «Територія підтримки: безпечні простори для підлітків у часи військового конфлікту».

2016 – 2017 роки – Незалежність організації

Восени 2016 вирішили створити власний офіс, знайшли приміщення у старому будинку з чудовим видом на Поштову площу та Дніпро. Зробили ремонт, друзі та партнерські організації допомогли нам з меблями та технікою.

Взимку 2017 року ми залишились без фінансування, але знайшли вихід, протрималися та змогли зберегти майже всю команду.

2015 – 2016 роки – Дорога на Схід

Створили виставку «Моє місце» про особисті історії вимушених переселенців різного віку та професій, а також про людей, які їм допомагають.

Тренери Центру були залучені до великого проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення». Одними з перших серед громадських організацій ми поїхали в маленькі міста на Сході України та працювали з освітніми виставками та форум-театром.

Організаційне і матеріальне забезпечення «Простору толерантності» здійснював Конгрес національних громад України.

2013 – 2014 роки – Пошук відповідей на зовнішні зміни

Після численних порушень прав людини розпочався Майдан, був окупований Крим і з’явилися перші вимушені переселенці – ми зрозуміли, що ті підходи, які ми використовували до того, не відповідають на кардинальні зміни в суспільстві. Війна ставить такі запитання, на які немає відповіді.

Виникла ідея використовувати театр пригнічених як один з основних методів нашої роботи.

Було створено реабілітаційний курс для підлітків, які постраждали від військового конфлікту, – «Будуємо мости, а не стіни».