Ми маємо значний професійний досвід і власну історію створення та розвитку громадської організації, подолання криз, фандрейзингу, міжнародного партнерства. Тому пропонуємо громадським організаціям консультування за наступними напрямками:

  • метод дизайн-мислення для оцінки потреб, пошуку адекватних інструментів постановки цілей і планування результатів, аналіз прогалин, згуртування команди, вирішення конфліктів у команді, менеджмент ризиків.

  • партнерство у НУО: скарби та підводні камені як шукати та знаходити партнерів для свого проекту, чому спільні цінності - важливі та як їх узгодити, як розділити “грантовий пиріг”, як проговорювати умови та передбачати ризики - до початку роботи, що робити, якщо ваш партнер виявився нечесним або недостатньо компетентним, як успіх впливає на партнерство, післясмак - що буде після закінчення проекту з вашим партнерством.
  • «Емоційне вигорання» у НУО: як виявити ознаки, як запобігти та протидіяти.

  • проектна діяльність і звітування: як пройти шлях від ідеї до планування проекту та знаходження ресурсів, як визначати потреби цільової аудиторії, як комунікувати з донорами, як реально зібрати гроші через краудфандінг і вижити, як звітуватися про результати проекту так, щоб вас хотіли підтримувати надалі.

Замовити консультацію